Huone:
Tämän ohjelman järjestää:

Ota yhteyttä

Jos sinulla on kysyttävää, laita meille viestiä, niin vastaamme sinulle parhaan kykymme mukaan!

Cosplay - Petra ”Petu” Gustafsson - cosplay@nekocon.fi

Iltabileet - Toni Savolainen - iltabileet@nekocon.fi

AMV-kisat - Niko ”Tsudo” Heiniluoma - amv@nekocon.fi

Sponsorit - Herkko ”Habibi” Pulkkinen - sponsorit@nekocon.fi

Ohjelma - Taavi Suhonen - ohjelma@nekocon.fi

Taidekuja - Annastiina ”Titu” - taidekuja@nekocon.fi

Pelit - Kalle ”Kassi” Sievänen - pelit@nekocon.fi

Pääjärjestäjä - Sonja Heikkinen - pj@nekocon.fi

Media - Petra / puppe, Meri ”Keijukoiso” Pakkanen - media@nekocon.fi

Tuki - tuki@nekocon.fi

Sidosryhmät - Mika Heiskanen - sidosryhmat@nekocon.fi

Info - Anniina Laukkanen - info@nekocon.fi

Majoitus - Sari Ryynänen - majoitus@nekocon.fi

Työvoima - Mira ”Kettu” Hyrkäs - tyovoima@nekocon.fi

Voit ottaa meihin myös yhteyttä:
Facebookissa
Instagramissa
tai Twitterissä.