Huone:
Tämän ohjelman järjestää:

Ota yhteyttä

Jos sinulla on kysyttävää, laita meille viestiä, niin vastaamme sinulle parhaan kykymme mukaan!

Cosplay - cosplay@nekocon.fi
Iltabileet - iltabileet@nekocon.fi
AMV-kisat - amv@nekocon.fi
Sponsorit - sponsorit@nekocon.fi
Ohjelma - ohjelma@nekocon.fi
Taidekuja - taidekuja@nekocon.fi
Pelit - pelit@nekocon.fi
Pääjärjestäjä - pj@nekocon.fi
Media - media@nekocon.fi
Tuki - tuki@nekocon.fi
Sidosryhmät - sidosryhmat@nekocon.fi
Info - info@nekocon.fi
Majoitus - majoitus@nekocon.fi
Työvoima - tyovoima@nekocon.fi

Voit ottaa meihin myös yhteyttä:
Facebookissa
Instagramissa
tai Twitterissä.